Telif Hakları

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Hak Sahiplerine :

Yukarıda belirtilen ilgili yasaya istinaden sitemiz 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde belirtildiği gibi yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu vesile ile sitemiz hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan yollar ile paylaşıldığını ve bununla birlikte yasak hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bize info@filmsee.net adresinden veya İletişim bölümünden ulaşarak hak sahibi olduklarını iddia ettikleri içerikler hakkında bildirim yapabilirler. Sitemize gelen bildirimler hukuksal olarak incelendikten sonra ihlal olduğu düşünülen içerikler hukuksal olarak bir sakınca yok ise sitemizden kaldırılacaktır.

Filmsee.net

Sitemiz ile ilgili Her türlü istekleriniz için bize aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

E-mail adresimiz : info@filmsee.net

REKLAM

Filmsee.net sitemizde reklamlarınızı yayınlamak istiyorsanız mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@filmsee.net